شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸

گوشی موبایل سونی اکسپریا Z3 زیر آب + ویدیو

گوشی موبایل سونی اکسپریا Z3 زیر آب! + ویدیو

گوشی موبایل سونی اکسپریا Z3 زیر آب

گوشی موبایل سونی اکسپریا Z3 زیر آب

بدون شک یکی از ویژگی هایی که سونی در پرچم داران اخیر خود بسیار به آن افتخار می کند، قابلیت ضد آب و ضد گردغبار بودن اسمارت فون ها و تبلت هایش است. سونی اکسپریا Z3 پرچمدار ماه های اخر ۲۰۱۴ سونی نیز توانسته است گواهی IP65/68 را برای این دستگاه دریافت کند؛ از این رو در حالی که بازار طعنه و کنایه به مشکل خم شدن آیفون ۶ اپل حسابی داغ است، این کمپانی به استاندارد ضد آب و گردو غبار IP68 آخرین پرچمدار خود یعنی اکسپریا زد ۳ افتخار می‌کند.

به بیان ساده تر اکسپریا Z3 این امکان را به شما می‌دهد تا از آن در عمق یک متری به مدت ۳۰ دقیقه استفاده کنید و تنها اتفاقی که برای گوشی می‌افتد این است که بدنه آن کمی خیس می‌شود؛ به همین دلیل کانال Carphone Warehouse تصمیم گرفت تا این تلفن را در کف یک استخر جعبه گشایی نماید! همان طور که می دانید همواره زمانی که یک گجت جدید قدم به دنیا می گذارد، در اولین قدم عکس و ویدیوهای آنباکس (جعبه گشایی) آن منتشر می شود که کاری جذاب و البته اندکی ملال‌آور (بعلت تکرار) شده است؛ اماظاهرا این بار شاهد یک آنباکسینگ متفاوت خواهیم بود زیرا همان طور که پیش تر گفتیم این بار به سبک و سیاقی تازه، آنباکس اکسپریا Z3 زیر آب صورت می گیرد.

فردی که تلفن‌هوشمند و متعلقات آن را از جعبه‌ بسته‌بندی شده این اسمارت فون خارج می‌کند، دارای تجهیزاتی چون کپسول اکسیژن و ماسک است که برای تنفس در زیر آب از آن‌ها استفاده می‌کند اما بدون شک جعبه اکسپریا Z3 و راهنمای آن در آب خیلی وضع خوبی ندارند؛ هم چنین شارژر این تلفن که در آب غوطه‌ور شده و معلوم نیست که آیا بعداً کار خواهد کرد یا نه؟! با این وجود فکر خودتان رو درگیر جزئیات این کار نکنید، چون‌که در این ویدیو نشان داده می‌شود که نه تنها اکسپریا زد ۳ در برابر نفوذ مایعات به داخل دستگاه مقاوم است بلکه می‌توان از آن زیر آب استفاده کرد!

سخن را کوتاه می کنیم تا با هم به تماشای این ویدیو بنشینیم.

منبع : http://www.gooshishop.com/weblog

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

یازده + 14 =