شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸

آیفون ۶ پلاس – ویدئو مشکل بدنه ضعیف و خم شدن

آیفون ۶ پلاس – ویدئو مشکل بدنه ضعیف و خم شدن

آیفون ۶ پلاس - ویدئو مشکل بدنه ضعیف و خم شدن

آیفون ۶ پلاس – ویدئو مشکل بدنه ضعیف و خم شدن

سری جدید تلفن‌های هوشمند کمپانی اپل در سراسر دنیا عرضه شده‌اند، اما همه افراد از این تکنولوژی ظریف و حساس به خوبی مراقبت نمی‌کنند. با وجود تازگی عرضه آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در کشور‌های مختلف، خیلی از کاربران با خریداری قاب‌ها و وسایل ایمنی مختلف از محافظت تلفن هوشمند خود اطمینان حاصل کرده‌اند، اما افراد کمی پیدا می‌شوند که بخواهند مقاومت این تلفن‌های هوشمند گران‌قیمت را به چالش بکشند؛ از این رو اگر هنوز در تصمیم خود برای خرید محصول جدید اپل مردد هستید و یا می‌خواهید از مقاومت و پتانسیل واقعی کالا جدید خود مطمئن شوید، به شما پیشنهاد می کنیم در این مقاله با گوشی شاپ همراه شوید.

اپل سرانجام امسال از دو نسخه آیفون نسل ششم رونمایی به عمل آورد. این دو آیفون جدید خیلی زود توانست در همان مراسم رونمایی علاقه مندان و مخالفان خود را به دست آورد. عده ای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را تحسین کرده و عده ای نیز مخالف طراحی این دو دیوایس بودند؛ با این وجود گویا حواشی پیرامون این دو دیوایس نوظهور اپلی تمامی ندارد، چرا که به محض قرار گرفتن این محصولات در دست خریداران واکنش های مثبت و منفی بسیاری از آن ها در پایگاه های مجازی نقل می شود.

تست مقاومت آیفون 6 پلاس در برابر خم شدن

تست مقاومت آیفون ۶ پلاس در برابر خم شدن

همانطور که می دانید تا کنون چند گوشی توسط شرکت های مختلف با قابلیت خم شدن بدنه آن ها عرضه شده اند که این قابلیت برای آنها یک امتیاز محسوب می شود؛ زیرا نشان می دهد که این گوشی ها در مقابل فشار از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند. حال به تازگی گزارش‌هایی پراکنده از سوی تعدادی از صاحبان آیفون ۶ پلاس در اینترنت منتشر شد، مبنی بر این که آیفون ۶ پلاس بر اثر فشار خم می شود! در همین حال کاربر دیگری نیز تصویر دیگری از این مشکل منتشر کرده که شاید نشان از نازک بودن بیش از حد آیفون ۵.۵ اینچی جدید اپل دارد! این کاربر ادعا می کند که در طول روز آیفون ۶ پلاس خود را در جیب جلویی شلوار خود قرار داده و به اموری مانند رانندگی، نشستن روی صندلی و … پرداخته و سپس در انتهای روز آیفون ۶ پلاس خود را از جیب بیرون آورده و روی میز قرار داده است؛ نور خورشید روی بدنه آن انعکاس نموده و چشمان وی در عین ناباوری خمیدگی بدنه آیفون ۶ پلاس را نظاره گر بوده است.

شایان ذکر است که مسلما این خبر به اینجا ختم نمی‌شود و باید منتظر واکنش های منفی بیشتری در این خصوص از طرف منتقدان و خریداران باشیم. برای این که ببینیم آیا این موضوع حقیقت دارد یا خیر، ویدیویی منتشر شده است که در آن، فرد با وارد کردن فشار با دست خود به آیفون ۶ پلاس تست می کند. برای قضاوت و درک بهتر، می‌توانید ویدیو کامل این تست را مشاهده کنید:

به نظر می رسد با توجه به نمونه های مشابه این مشکل، پیکان نخست انتقادات به سمت جنس بدنه آیفون ۶ پلاس باشد؛ چرا که قسمت تغییر حجم صدا قسمتی است که قامت آیفون ۶ پلاس از آن جا خم می شود! تا به این جا دلیل محکمی در رابطه با این مشکل عجیب در بدنه آیفون ۶ پلاس منتشر نشده است اما وجود آلومینیوم بیشتر در بدنه این دستگاه نسبت به مدل های پیشین، می تواند یکی از دلایل بروز چنین مشکلی باشد.

نظر شما در این مورد چیست؟

آیا این موضوع یک شکست برای اپل محسوب می شود؟

منبع : http://www.gooshishop.com/weblog

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

18 + 15 =